نتانیاهوی اسرائیلی

نتانیاهو ابله نیست!

بسیار ساده انگارانه است که تصور کنیم نتانیاهو از روی حماقت چنین حرفی زده باشد

نیویورک تایمز می نویسد پس از اظهارات نتانیاهو مبنی بر اینکه : ایرانیان نمی توانند آزادانه زندگی کنند مثلا آنها نمی توانند شلوار جین بپوشند، موزیک غربی گوش دهند و انتخابات آزادانه ای داشته باشند، موجی از کاربران توییتر در ایران با گرفتن عکس های خود در حالی که شلوار جین پوشیده اند به این سخنان اعتراض کردند.

7000 سال تمدن خود را و لباس و شرف و آبروی خود را داریم به یک کشور 70 ساله میفروشیم؟! آنهم به قول خودمان با حرف یک ابله!

هدف این صهیونیست جز این نبود!

آب در آسیاب دشمن ریختید با این کمپین ها و عکسهای شلوار جین پوشیده! به جای اینکه بگوییم افتخار ایرانی لباس قدمت دار اوست! شلواری را که در آمریکا، کارگران به دلیل جنس ضخیم و کاری آن، و رنگی که با کثیف شدن زیاد به چشم نمی آید و قیمتی که برای آن می پردازند، به عنوان شلوار کار انتخاب میکنند؛ به ما که میرسد می شود شلوار مهمانی و تازه به همین هم رضایت نمیدهند. چرا ؟!

دانشگاهی در هند، پوشیدن تی شرت و شلوار جین را برای دختران دانشجو ممنوع کرد؟!

به گزارش روزگار نو، به نقل از روزنامه تایمز هند، کالجی در ایالت باهانا دانشجویان دختر را از پوشیدن شلوار جین و تی شرت منع کرد. مسئولان این دانشگاه معتقدند این لباس ها باعث جلب توجه مردان می شود و مفاسد و دردسرهاس بسیاری به همراه دارد.مدیر این کالج گفته: هرکس این لباس ها را بپوشد باید 400 دلار جریمه بپردازد. وی پیشنهاد کرده، دانشجویان لباس محلی هند را بپوشند.
پس چی شده که پوشیدن آن برای ما افتخار شده؟

کلمه "جین Jen" به چه منظور بر چنین لباسی گذاشته شد؟ معنی Jen چیست؟ و چرا باید آبی باشد؟ آنها که طالب اند بدانند یک جستجوی ساده داشته باشند که کلمه رائفی پور جین را شامل شود. و من یکی این لینکها را آورده ام. در آپارات هم بسیار هست

/ 0 نظر / 11 بازدید