ماه مبارک رمضان

برنامه آموزش جزء خوانی و ترتیل درماه مبارک رمضان درمسجد چهارمردان قبل از نماز ظهروعصربرگزارمیشود که شرکت برای عموم آزاد است بدینوسیله ازتمامی بسیجیان برای شرکت دراین کلاس دعوت به عمل می اوریم .

بعد از نماز ظهرو عصر دقایقی سخنرانی و کسب فیض ازمحضر طلاب حوزه وبعد هم مراسم جزء خوانی مصحف شریف باحضور قاریان برجسته جوان نوجوان وپیشکسوت شهر مقدس قم درمسجد باحضورفعال بسیجیان پایگاه و حوزه 4 شهیدورزنده وهمچنین مردم شهید پرورمحله چهارمردان برگزارمی شود

آمدرمضان هست دعارا اثری

دارددل من شورونوای دگری

مابنده یعاصی و گنهکارتوییم

ای داور بخشنده بکن نظری

 

درادامه لازم است اشاره کنم که ساعت شیفت ، حلقه وجلسات وهیئت یک ساعت بعد ازافطار میباشد: (( 21:45 دقیقه ))

 

درضمن سایر برنامه ها را به همراه تصاویر انشالله به زودی برروی همین صفحه خواهیم گذاشت .

/ 5 نظر / 11 بازدید
rana

سلام عزیزم منم دخترک انار فروش خانه اي دارم! درهمین حوالی بي پرده، بي پنجره، بي در، بي ديوار مسرورم که به حوالی ان قدم میگذاری سپاس ♥ . ❤ ♥ . ❤ ♥ . ❤ انواع سی دی و دی وی دی های نرم افزار، موسیقی، کاربردی، آموزشی و .. را میتوانی از خانه من با تخفیف تهیه کنی به وسیله پست درب منزلتان تحویل بگیرید و هزینه را پرداخت کنید. به من سر بزن از تخفیفات تابستانی تا 40% برخوردار شوید منتظرتم (ヅ)

پایگاه مقاومت بسیج امام حسن عسکری(ع)

چیست این دلشوره های بیکران ؟ پشت کاشی های سبز جمکران کشتی امید در گل تا به کی ؟ بانگ اللهم عجل تا به کی ؟ تا به کی از داغ هجران تو صبر ؟ جلوه کن ای آفتاب پشت ابر

امیرحسین

سلام. مرسی از حضورتون. چشم حتماً. ماه رمضان ماهی سرشار از خوبی است. به ویژه در لحظات افطار که انسان شور و شعف خاصی داره.

امیرحسین

سلام. مرسی از حضورتون. چشم حتماً. ماه رمضان ماهی سرشار از خوبی است. به ویژه در لحظات افطار که انسان شور و شعف خاصی داره.