پایگاه شهید سید حسین هدایی- قم
 
دوستان و دشمنان بدانند اگر از سرهایمان کوه ها بسازند فرزندانمان هرگز در کتاب تاریخ نخواهند خواند امام خامنه ای را تنها گذاشتند.---- سربازان گمنام امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

 

ماهواره    یا  دجالواره

قسمت دوم

بخشی از بیانات امام خامنه ای درحرم امام رضا علیه السلام

آزادی غیراز ولنگاری است

یک سوال اینجا ممکن است مطرح بشودکه بگویند : خب شما میگویید مسئولین کشورحساس باشند ، چقدرحساس باشند ؟ آیا این با آزادی که از شعار های انقلاب است و جزوپایه های جمهوری اسلامی است منافاتی ندارد؟ جواب این است که نه خیر ، با آزادی هیچ منافاتی ندارد . آزادی غیر از ولنگاری است ، آزادی غیراز رها سازی همه ظابطه ها است . آزادی که نعمت بزرگ الهی است خودش دارای ظابطه است بدون ظابطه آزادی معنی ندارداگر چنانچه کسانی هستند درکشورکه برای تیشه به ریشه ی ایمان جوانان زدند دارندتلاش میکنند ، نمی شود این را تماشا کرد به عنوان اینکه این آزادی است .همچنان که اگر هرویین و بقیه مواد مسموم کننده ی بدن و بدبخت کننده ی خانواده هارا کسی بخواهد بین این و آن توزیع کند ، نمی شود بی تفاوت نشست .

اینکه ببینیم کسانی با استفاده ی از هنربا استفاده از بیان ، با استفاده از ابزارهای گوناگون، بااستفاده از پول ، راه مردم را بزنند ، ایمان مردم را مورد تهاجم قرار بدهند ، درفرهنگ اسلامی و انقلابی مردم رخنه ایجاد کنند ، ما بنشینیم تماشا کنیم و بگوییم که آزادی است ، این جور آزادی درهیچ چای دنیا نیست ! درهیچ جای دنیا .

همان کشورهایی که ادعای آزادی میکنند ، در آن خطوط قرمزی که دارند ، به شدت سخت گیر اند . شما ببینید درکشورهای اروپایی کسی جرات نمی کند راجع به هولوکاست حرف بزند که معلوم نیست اصل این قضیه واقعیت دارد یاندارد ، یا اگر واقعیت دارد ، به چه شکلی بوده . اظهار نظر درباره ی هولوکاست ، تردید درباره هولوکاست ، یکی از بزرگترین گناهان محصوب میشود ، جلویش را میگیرند ، طرف را میگیرند ، زندانی میکنند، تعقیب قضایی میکنند مدعی آزادی هم هستند . آنچه که برای او خط  قرمز است ، درمقابل او با چنگ و دندان می ایستد .

بقیه در ادامه مطلب ..........ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/۸/٢٠ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای

 کلیپ صوتی از سخنان حماسی و کوبنده و انقلابی استاد پناهیان در پاسخ به یاوه سرایی های حجاریان ملعون و اعوان و انصارش که قیام حضرت سید الشهدا را غیر عقلانی توصیف کردند.

 

دریافت کلیپ صوتینوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/۸/۱٧ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای

 

شیعه پرنده ایست که دو بال دارد. بال سبز این پرنده مهدویت وعدالت خواهی  و بال سرخ آن شهادت طلبی است که ریشه در کربلا دارد.

 

 

 

این پرنده زرهی به نام ولایت پذیری به تن دارد که او را فنا ناپذیر کرده و قدرتش با شهادت دوچندان میشود .شیعه عنصری است که هر چه او را از بین می برند بیشتر می شود

 

فرانسیس فوکویاما

 ادامه مطلب .....
نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/۸/۱۳ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای

قمه ای که صادق شیرازی به قلب شیعه فرو می کند...

وقتی به شکل گیری وهابیت و قدرت گرفتن محمد بن عبدالوهاب به عنوان یک مذهب افراطی نگاه می اندازیم تشابهات بسیار زیادی را با فرقه ضاله شیرازی ها می بینیم. فرقه ای که کاملاً مورد حمایت روباه پیر است. همان روباهی که باعث شکل گرفتن وهابیت در عربستان شد و امروز با حمایت از شیعه افراطی قصد ایجاد تفرقه بین مسلمین جهان را دارد.

صادق شیرازی که هم‌کیشانش او را آیت الله می نامند افراطی شیعه ای است که بارها علیه اسلام قدم برداشته و به همراه برادرش بارها توهینات زیادی را نثار انقلاب و امام خمینی و رهبر معظم کرده اند. تا جایی که زمانی بیت شیرازی ها پاتوقی برای ساواک بوده است و از مردم در خواست می کرند که در مقابل رژیم شاهنشاهی مقاومت نکنند.

فرقه شیرازی ها به لطف انگلیس از حمایت مالی بسیار خوبی برخوردار هستند تا جایی که 13 شبکه ماهواره ای را بدون حتی پخش یک پیام بازرگانی پشتیبانی مالی می‌کنند در حالی که اکثر کانال های ماهواره ای شیعه مسدود شده اند اما کانال های شیرازی ها همچنان به لطف غربی ها فعالیت خود بدون هیچ مشکلی برای برهم زدن وحدت مسلمین ادامه می دهند.

امام خامنه ای در این خصوص می فرماید : آن تشیعی که بخواهد از لندن و آمریکا تبلیغ شود به درد شیعه نمی‌خورد.

اما بعد از ایجاد تفرقه بین مسلمین، یکی از اصلی ترین اقدامات شیرازی ها بدعت ها و وهن هایست که در دین و مذهب شیعه وارد نموده اند مانند قمه زنی و راه رفتن بر روی زغال و خار و غیره. بدعت هایی که موجب می شود تا چهره خشنی از دین اسلام و مذهب شیعه و تخریب واقعه عاشورا در اذهان عمومی بجای بگذارد.

امام خمینی(ره) در این باره می فرماید: شما می‌خواهید برای خدا کاری انجام دهید، در شرایطی که کاری به ضرر اسلام تمام شود، بهتر است که انجام نشود، مثلاً قمه‌زنی که موجب وهن اسلام می‌شود شما تا می‌توانید دستجات و سینه‌زنی را با شکوه‌تر انجام دهید.

مقام معظم رهبری در این رابطه مطلبی نقل کرده‌اند:درادامه مطلب......ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/۸/۱۳ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای

مطابق با فتاوای حضرت‌ آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای

پرسیدند نظرامام خامنه ای در مورد برهنه شدن در عزاداری چیست؟ اگر فیلمبرداری نشود و زنان نیز نبینند چطور؟ آیا از نظر فقهی، ایشان حرام میدانند این کار را؟
در پاسخ به این سوال باید عرض کنیم حضرت آقا توصیه فرمودند به برخی از مداحان که در عزاداری‌ها برهنه نشوند. اما این به عنوان یک فتوای فقهی نیست که ما بگوییم حرام است. خب اگر نامحرمانی نیستند، اگر مسئله سویی بر آن مترتب نیست، دشمنان سواستفاده نمی‌کنند خب ممکن است بگوییم حرام هم نباشد؛ مثلا یک جمع محدودی هستند فیلمبرداری هم نمی‌کنند، فقط مردان هستند حالا پیراهن را از تن درآوردند و سینه می‌زنند؛ اما به طور کلی توصیه ایشان این هست - به عنوان یک توصیه - که در عزاداری‌های مردها برهنه نشوند. چرا؟ چون ممکن است هم در معرض دید نامحرمان باشند و هم دشمنان باز از این مسئله سواستفاده کنند برای تبلیغ علیه مکتب اهل‌بیت علیهم‌السلام

دیشب در هیأت‌الرضا مطرح شد لبیک عبدالرضا هلالی به رهبر انقلاب درباره برهنه‌ نشدن در عزاداری

عبدالرضا هلالی ذاکر اهل بیت(ع) در یادداشتی این چنین می‌گوید: دیشب عزاداران در هیأت الرضا اثبات کردند که درگیر ظواهر و شکل عزاداری نیستند و خواست قلبی رهبری برایشان اهمیت دارد، ما قدر انقلاب و رهبر عزیز را بیش از پیش می‌دانیم. به گزارش خبرگزاری فارس، شب چهارم محرم امسال در هیأت‌الرضا محفل بسیجیان و رهروان شهدا حال و هوای دیگری داشت. در این شب عزاداران حسینی با پیراهن‌های مشکی عزاداری کردند تا به خواست قلبی رهبری لبیک عملی گفته باشند، در پی این اقدام حاج عبدالرضا هلالی ذاکر

اهل بیت(ع) یادداشتی را منتشر کرد: درادامه مطلب......ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/۸/٧ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای

این کلیپ گفتاری است مفید از مومن نسب برای آنانکه با کلیک های خود در وایبر، گلوله ای می شوند بر قلب کودک فلسطینی ! ضمناً در این کلیپ در مورد وضعیت کنونی فضای مجازی و شبکه های اجتماعی بحث و تبادل نظر می شود .

  دانلود فایل :  کلیپی در رابطه با ارتباط نرم نرم افزار وایبر با صهیونیسم


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/۸/٧ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/۸/٧ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای

شما دینتون رو فروختید و ما خریدیم...


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/۸/٧ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای

ازکربلا به ما غم و ماتم رسیده است

آخرنسیم ماه محرم رسیده است

سلام محرم

هزارشکرنمردم و باز میبینم

کتیبه های عزارا

مشکی محرم را


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/۸/٤ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای

پاسخ به سوالات شرعی مخاطبان درباره احکام عزاداری

مطابق با فتاوای حضرت‌ آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای

برروی تصویر زیرکلیک کنید

پرسیدند نظرامام خامنه ای در مورد برهنه شدن در عزاداری چیست؟ اگر فیلمبرداری نشود و زنان نیز نبینند چطور؟ آیا از نظر فقهی، ایشان حرام میدانند این کار را؟
در پاسخ به این سوال باید عرض کنیم حضرت آقا توصیه فرمودند به برخی از مداحان که در عزاداری‌ها برهنه نشوند. اما این به عنوان یک فتوای فقهی نیست که ما بگوییم حرام است. خب اگر نامحرمانی نیستند، اگر مسئله سویی بر آن مترتب نیست، دشمنان سواستفاده نمی‌کنند خب ممکن است بگوییم حرام هم نباشد؛ مثلا یک جمع محدودی هستند فیلمبرداری هم نمی‌کنند، فقط مردان هستند حالا پیراهن را از تن درآوردند و سینه می‌زنند؛ اما به طور کلی توصیه ایشان این هست - به عنوان یک توصیه - که در عزاداری‌های مردها برهنه نشوند. چرا؟ چون ممکن است هم در معرض دید نامحرمان باشند و هم دشمنان باز از این مسئله سواستفاده کنند برای تبلیغ علیه مکتب اهل‌بیت علیهم‌السلام.


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/۸/٤ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای