پایگاه شهید سید حسین هدایی- قم
 
دوستان و دشمنان بدانند اگر از سرهایمان کوه ها بسازند فرزندانمان هرگز در کتاب تاریخ نخواهند خواند امام خامنه ای را تنها گذاشتند.---- سربازان گمنام امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

ماهواره      یا     دجالواره

قسمت اول :

مراقب رخنه های فرهنگی باشید

بخشی از بیانات امام خامنه ای درحرم امام رضا علیه السلام

من در یک جمله عرض بکنم عزیزان من فرهنگ از اقتصاد هم مهم تر است

چرا ؟چون فرهنگ به معنای هوایی است که ماتنفس میکنیم شما ناچارهوا را تنفس میکنید چه بخواهید چه نخواهید اگراین هوا تمیز باشدآثاری دارددر بدن شما اگراین هوا کثیف باشد آثار دیگری دارد فرهنگ یک کشور مثل هوا است اگر درست باشد آثاری دارد .

الان درباره ی تولید داخلی حرف میزدیم اگر بخواهیم مصرف تولیدات داخلی به معنای واقعی کلمه تحقق پیدا کند باید فرهنگ مصرف تولید داخلی در ذهن مردم جا بیفتد اگر بخواهیم مردم اسراف نکنند بایستی این باور مردم بشود این یعنی فرهنگ ، فرهنگ یعنی باور های مردم ، ایمان مردم ، عادات مردم آن چیزهایی که مردم درزندگی روزمره با آن سرو کار دارند و الهام بخش مردم در حرکات و اعمال آنها است ، فرهنگ این است این پس خیلی اهمیت دارد مثلا در حوزه ی اجتماعی قانون گرایی که مردم به قانون احترم بگذارند یک فرهنگ است تعاون اجتماعی یک فرهنگ است تشکیل خانواده و ازدواج یک فرهنگ است تعداد فرزندان یک فرهنگ است اگر دراین چیزها بینش مردم و جهت گیری مردم جهت گیری درستی باشد زندگی درجامعه جوری خواهد شد ، اگر خدای ناکرده جهت گیری غلط باشد زندگی جوری دیگری خواهد شد .


خدایی ناکرده به همان بلایی مبتلا خواهیم شد که امروز کشورهایی که خانواده را و بنیان خانواده را ویران کردند و شهوات را به راه انداختند به ان سرنوشت دچارشدند بنابراین تمرکزدشمنان برروی فرهنگ بیشتر ازهمه جا است چرا ؟؟

به خاطرهمین تاثیرزیادی که فرهنگ دارد هدف و آماج تحرک دذشمنان در زمینه ی فرهنگ ، عبارت است از ایمان مردم و باورهای مردم

مسئولان فرهنگی باید مراقب رخنه ی فرهنگی باشند رخنه های فرهنگی بسیار خطر ناک است باید حساس باشند باید هوشیارباشند نمیخواهیم بگوییم همه آسیب های فرهنگی کار بیگانگان است نه خودماهم مقصریم مسئولان مختلف مسئولان فرهنگی مسئولان غیرفرهنگی کم کاری ها غلط کاری ها اینها تاثیر داشته ما همه را به گردن دشمن نمی اندازیم اما حضور دشمن راهم درزمینه مساطل فرهنگی نمیتوانیم فراموش کنیم امروزو از روزهای اول انقلاب دستگاه های تبلیغات همه ی توش وتوان خود راگذاشته اند برای اینکه مردم را نسبت به پایه های این انقلاب بی اعتقاد کنند ، این کارفرهنگی است ؟

ایمان مردم را مورد تهاجم قراردادند باورهای قلبی مردم را مورد تهاجم قرار می دهند این را نمی شود انسان نادیده بگیرد ادامه دارد.....

منبع :

مجله ماهواره یا دجالواره تهیه شده در مرکز تولید اندیشه و پاسخ گویی سازمان بسیج مستضعفین

 


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/٤/۱٤ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای

این آهنگ اولین آهنگ تقدیمی به حضرت مهدی (عج) میباشد.

همچنین این آهنگ به عنوان تیتراژ یکی از برنامه های شبکه قرآن بعد از ماه مبارک رمضان میباشد.

برای دانلود آهنگ صبح امید بر روی لینک زیر کلیک کنید

«دانلود»


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/٤/۱۳ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای
حوزه شهید ورزنده به عنوان حوزه برتر ناحیه امام حسین(ع) معرفی شد
حوزه چهار بسیج شهید ورزنده در بین پنج حوزه برادر در ناحیه بسیج امام حسین(ع) برای سومین سال عنوان حوزه برتر را در عملکرد سال ۹۲ کسب نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، حوزه چهار شهید ورزنده در بین حوزه های برادر ناحیه امام حسین(ع) مقام برتر را در مجموع عملکرد سال 92 از آن خود نمود.

انتخاب حوزه چهار شهید ورزنده به عنوان حوزه برتر ناحیه بر اساس بازدهی مطلوب در ماموریت های مربوط به حلقه های تربیتی شجره طیبه صالحین، امر به معروف و نهی از منکر و جهاد سیاسی، جهاد اقتصادی بوده است.

در سال های 1390و 1392 نیز حوزه چهار به عنوان حوزه برتر ناحیه معرفی شد.

خبرگزاری بسیج این توفیق ارزشمند را به محسن کمالی فرمانده و اعضای شورای حوزه و بسیجیان پایگاه های تابعه تبریک می گوید


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/٤/۱۳ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای

وقتی در صدا وسیمای ما خلاف صحبت امام خامنه ای کارها اداره می شود .........

خیلی شیک و مجلسی و البته زیرپوستی، عاطفه دوست ستایش، وقتی به قول خودش یه ازدواج موفق کرد و *به مال و منالی رسید، چادرش رو برداشت!!!
ولی ستایش که تو بدبختی و بیچارگی دست و پا می زد، چادری موند!!!
و این است کار فرهنگی رسانه ملی ما...

نتیجه گیری برای دخترانی که تازه میخوان حجابشون رو انتخاب کنن و بقیه حزب بادی ها:
هر وقت با کلاس و پولدار شدید می توانید چادر خود را بردارید و حتی اگر هم به پولی نرسیدید می توانید حداقل ظاهر آدمهای باکلاس پولدار که همانا بی حجابی است، برگزینید!!!


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/٤/۳ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای