پایگاه شهید سید حسین هدایی- قم
 
دوستان و دشمنان بدانند اگر از سرهایمان کوه ها بسازند فرزندانمان هرگز در کتاب تاریخ نخواهند خواند امام خامنه ای را تنها گذاشتند.---- سربازان گمنام امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

 

خواهی نشوی رسوا؛ همرنگ جماعت شو!!


اینکه دختران و زنان کشور ما روزانه این همه پول صرف خرید لوازم آرایشی می کنند و ساعات طولانی جلوی آیینه وقت صرف رنگ رخسار می کنند، مسلما دلایل بسیاری باید داشته باشد. مریم. م ۲۲ ساله دانشجو است. او در خصوص دلیل آرایش کردن می گوید: راستش را بخواهید ما یک ضرب المثل داریم که فلسفه آرایش کردن من هم تقریبا در راستای همان است؛ «خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو». زمانی که می بینم همه دخترها هم سن و ساله من پس از ساعت ها آرایش در محیط دانشگاه جامعه حاضر می شوند، من هم برای اینکه مثل آنها باشم و به قولی از آنها کم نیاورم، مجبورم مانند آنها رفتار کنم.در دوره و زمانه ای که ماهواره ها حتی به زندگی عشایر و کوچ نشینان کشور هم رسوخ پیدا کرده و بیرون هر چادری می توان رد پای دیش را پیدا کرد، دیگر نمی شود از تاثیرات خانه مان برانداز فرهنگ القایی ماهواره ها صحبتی به میان نیاورد. همین القائات باعث می شود که زن ایده ال همان هنرپیشه و خواننده ای باشد که ساعت ها زمان صرف آرایش خود کرده و از جراحی های زیبایی بسیاری برای تغییر صورت و اندامش استفاده کرده است
ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٢/٩/۳٠ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای

ارزیابی یکی ازفرزندان انقلابی ایران درمورد قدرت نظامی ایران وآمریکا

اطلاعات اندک ومحدود محمدجواد ظریف درباره ی قدرت نظامی ایران باعث شد ایشان درجمع دانشگاهیان دانشگاه تهران ودرپاسخ به سوال دانشجویی که به نمایندگی از انجمن اسلامی دانشجویان مستقل وپیرو رهبری معرفی کرد وسوالاتی را پرسید اینگونه پاسخ دهد :

علی عبدی، به نمایندگی از انجمن اسلامی دانشجویان مستقل (از تشکل‌های نزدیک به حکومت) از وزیر امور خارجه ایران پرسید که «آیا آنچه دادیم با آنچه ستاندیم برابری می‌کند؟»


  او به محمدجواد ظریف گفت: «خوشبختانه مصاحبه‌های وزیر خارجه‌ آمریکا ثابت کرد که نگاه رهبری درباره‌ بی‌صداقتی آمریکا درست بوده است.»
 

در پاسخ به این سخنان، وزیر امور خارجه و سرپرست تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای ایران، سخنانی بیان کرد که واکنش‌های تندی را به دنبال داشت.

 

واکنشات مختلف

رادرادامه مطلب حتما بخوانید

 ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٢/٩/۱٦ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای

عباسی گفت :فعلا برنامه‌ای برای غنی‌سازی بالای 20 درصد نداریم ولی در برخی موارد نظیر مصارف خاص مثل کشتی و زیردریایی اگر محققان ما نیاز به حضور بیشتر در زیر دریا داشته باشند باید موتور‌های کوچکی را بسازیم که برای ساخت آن سوخت 45 تا 56 صد درغنی‌سازی شده نیاز است

 فروردین 92 منبع سایت ریاست جمهوری

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با بیان اینکه برنامه‌ای برای غنی‌سازی بالای 20 درصد نداریم گفت: اینکه آژانس گزارشی مبنی بر غنی‌سازی 50 درصدی ایران داده است اشتباه است.
به گزارش پایگاه  اطلاع رسانی دولت به نقل از فارس ،فریدون عباسی،رئیس سازمان انرژی اتمی ایران عصر امروز در همایش «انرژی هسته‌ای هزینه یا فرصت» در دانشگاه صنعتی شریف با بیان اینکه برنامه‌ای برای غنی‌سازی بالای 20 درصد نداریم گفت: مصارف 20 درصد برای اورانیوم در ساخت آشکار‌سازهای هسته‌ای و تحقیقات رآکتور است و هرچه آشکار‌سازها به سمت نترونی پیش بروند جزو محدودیت فروش به ایران است که در حال ساخت آنها هستیم.

وی ادامه داد: فعلا برنامه‌ای برای غنی‌سازی بالای 20 درصد نداریم ولی در برخی موارد نظیر مصارف خاص مثل کشتی و زیردریایی اگر محققان ما نیاز به حضور بیشتر در زیر دریا داشته باشند باید موتور‌های کوچکی را بسازیم که برای ساخت آن سوخت 45 تا 56 درصد غنی‌سازی شده نیاز است.

وی افزود: در این صورت ممکن است به این سوخت نیاز داشته باشیم.

وی افزود: تاکنون آژانس گزارشی مبنی بر غنی‌سازی 50 درصدی ایران نداده است زیرا چنین چیزی وجود ندارد و فقط یک گزارش 27 درصدی بوده که آن هم گاهی ممکن است در راه‌اندازی ماشین‌ها خطای اپراتوری وجود داشته باشد که ما برای آژانس توضیح دادیم و قابل قبول بود.

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران ادامه داد: آنچه در حال حاضر داریم مدیون زحمات گذشته است و در حال حاضر نیز کابینه‌های لازم را برای آموزش نیروی انسانی فراهم کردیم.

وی افزود: در گذشته برای تولید 10 هزار مگاوات برق هسته‌ای برنامه‌ریزی شد و قرار بود 2 رآکتور در بوشهر و 2 رآکتور در خوزستان فعال شود. پس از انقلاب فرصتی برای ارزیابی گذشته به وجود آمد ولی با تحمیل جنگ روبرو شدیم.

به گفته عباسی پس از جنگ مقدمات لازم برای انعقاد قرارداد با کشورهای خارجی مطرح شد و فرصتی فراهم شد تا آموزش ببینیم که چطور رآکتور بسازیم و پس از آن دانشگاه‌های تحصیلات تکمیلی ما نیز فعال‌تر شده و فارغ‌التحصیلان جذب سازمان انرژی اتمی شده‌اند.

عباسی اظهار داشت: از سال 84 توجه به انرژی هسته‌ای بیشتر شده و ملاحظات سیاسی تا حد زیادی کنار گذاشته شد و اکنون در زمانی هستیم که باید دستاوردهای ناتمام را تکمیل کنیم تا سبب رشد صنعت در کشور شویم.

وی افزود: در حال حاضر آمادگی داریم هماهنگی‌های لازم را با مراکز لیزری انجام دهیم تا در زمینه‌های لیزر نیز دانش فناوری را داشته باشیم و نیازهای کشور را رفع کنیم.

به ادامه ی مطلب برویدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٢/٩/۱۳ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای
سوال پدر شهید احمدی روشن
از رئیس جمهور

پدر شهید مصطفی احمدی روشن گفت: از آقای رئیس جمهور بپرسید چرا همکاران فرزندم ،که جریان هسته ای را به این مرحله رساندند از کار برکنار کردید.
به گزارش دانا به نقل از عصر هامون، حاج رحیم احمدی روشن پدر دانشمند هسته ای کشور در خصوص نتیجه مذاکرات ایران با ۵+۱ اظهار داشت:در مذاکرات باید شأن ملت بزرگ جمهوری اسلامی ایران حفظ شود و همچنین از شهدا و دستاورد های آن ها پاسداری شود که در مذاکرات به زحماتی که آنها کشیدند خدشه ای وارد نشود.
وی با اشاره به انتظارات خانواده های شهدای هسته ای تصریح کرد: باید در گام های مختلف مذاکرات افق فکری شهدای ما را در نظر بگیرند و طوری نشود که آن زحماتی که فرزندان ما کشیدند پایمال شود که انشالله این اتفاق نخواهد افتاد.

 
برای مطالعه ی ادامه ی اعتراض پدر شهید احمدی روشن ومشاهده ی سایر تصاویر 
به ادامه مطلب بروید


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٢/٩/٥ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای