پایگاه شهید سید حسین هدایی- قم
 
دوستان و دشمنان بدانند اگر از سرهایمان کوه ها بسازند فرزندانمان هرگز در کتاب تاریخ نخواهند خواند امام خامنه ای را تنها گذاشتند.---- سربازان گمنام امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٢/٤/۳۱ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای

همه‌ آن چیزی که شنبه شب در ورزشگاه آزادی رقم خورد
مراسمی که در شأن هیچ کس نبود

 

ادامه مطلب

.

.

.

.

 

 ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٢/٤/۳۱ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای

امروززنده نگه داشتن یاد شهدا

کمتر از شهادت نیست.

( امام خامنه ای حفظه الله)

 

 

 

 برنامه انس با شهدا درقالب رنگ آمیزی قبورمطهر شهدای گلزارعلی ابن جعفرقم با همت جوانان عاشق قمی هرساله درماه مبارک رمضان انجام میشود.

این برنامه شب های ماه رمضان درکنارقبورشهدا پرپااست و به صورت خودجوش ووابسته به هیچ ارگانی نیست

 


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٢/٤/۳٠ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای

اشلون (ECHELON): مادر پریسم فعلی

 

ژانس امنیت ملی هرگز پروژه اشلون را به رسمیت نشناخته و در روایت‌های رسمی هم اشاره‌ای به آن نکرده است؛ اما بسیاری از روزنامه‌نگاران سرتاسر جهان از جمله نیکی هایگر به آن پرداخته‌اند. فعالیتهای نیکی هایگر در این زمینه باعث شد پارلمان اروپا درباره آن تحقیقات کند.

طبق آنچه امروز می‌دانیم پروژه اشلون را می‌توان مادر برنامه مشهور «پریسم» دانست.
اما برنامه اشلون چه بود؟ «فدراسیون دانشمندان آمریکایی» آن را اینگونه توضیح می‌دهد: «یک شبکه جهانی از رایانه‌ها که به طور خودکار میلیون‌ها پیام شنود شده را جستجو می‌کند تا کلیدواژه‌های از پیش برنامه‌ریزی‌شده یا فکس و آدرس‌های ایمیل را بیابد. هر کلمه از هر پیام، طبق فراوانی و کانال‌هایی که در یک ایستگاه مشخص شده، به طور خودکار جستجو می‌شود.»
سیستم جاسوسی اشلون از 120 ماهواره ارتباطاتی، اکتشافی و نظارتی تشکیل شده که در مدارهای ثابتی دور زمین می گردند. علاوه بر این ماهواره ها، تعداد بسیار زیادی گیرنده های زمینی در نقاط مختلف دنیا نصب شده است تا نقاط کور ماهواره ها را پوشش دهند.
ادامه مطلب.......


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٢/٤/۳٠ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای

آشنایی بیشتر با خیابان

چهارمردان قم

 

مقدمه :

خیابانی از خیابان‌های اصلی قم است که نام رسمی آن خیابان انقلاب است ولی مردم قم آن را به نام خیابان چهار مردان می‌شناسند. این خیابان از نزدیکی بارگاه فاطمه معصومه (س)، روبروی قبرستان شیخان آغاز شده و به گلزار شهدای قم ختم می‌گردد. این خیابان که از خیابان‌های قدیمی قم است حدود ۲ کیلومتر طول دارد.

ساخت خیابان

در مورد ساخت آن مردم میگویند زمانی که رضاشاه ملعون به قم آمد.......به ادامه مطلب بروید ...

 

رضاشاه
ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٢/٤/٢۸ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای

عقل (گفت و شنود)
گفت: عربستان و قطر و کویت و امارات 13 میلیارد دلار و آمریکا 2 میلیارد دلار به دولت کودتا در مصر کمک کرده‌اند.


گفتم: محمد مرسی و اخوان‌المسلمین در حمایت از عربستان و قطر و آمریکا خودشان را به آب و آتش زدند ولی عربستان حاضر نشد برای رفع مشکلات اقتصادی دولت مرسی 4 میلیارد دلار وام بدهد.


گفت: ارتش هم اعلام کرده است که اگر طرفداران مرسی به کاخ ریاست‌جمهوری نزدیک شوند آنها را به گلوله می‌بندد.


گفتم: محمد مرسی چند روز از سوی مخالفانش در کاخ ریاست‌جمهوری محاصره شده بود ولی ارتش برای دفاع از رئیس‌جمهور قانونی مصر هیچ اقدامی نکرد!


گفت: مرسی چوب اعتمادش به آمریکا را ‌خورد. حالا باید بعضی از چپ لیبرالی‌ها و بی‌خیال دموکرات‌های داخلی عبرت بگیرند که یک آمریکا می‌گویند و هزار تا آمریکا از لب و لوچه‌شان سرازیر می‌شود.


گفتم: آنها که اهل عبرت گرفتن نیستند! به یارو گفتند؛ دمر آب نخور! پرسید؛ چرا؟! گفتند؛ عقلت کم می‌شه! پرسید عقل چیه؟! گفتند؛ هیچی! اصلا با تو نبودیم. آبتو بخور!

منبع روزنامه کیهان


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٢/٤/٢٥ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای

چرا بنفش؟

بنفش ازکجا آمد؟

چه کسی رنگ بنفش را پیشنهادکرد؟

چرا این رنگ رادرکناررئیس جمهور منتخب میبینیم ؟

آیا این رنگ ، رنگ مورد علاقه حجة الاسلام شیخ حسن روحانی است ؟

روانشناسی رنگ بنفش چیست ؟

ازنظرروانشناسی رنگ ها این رنگ مور علاقه ی چه کسانی است ؟

روانشناسان به این سوالات پاسخ می دهند ؟

درادامه به همراه تصویر شخصی که این رنگ را ...........

 روانشناسی رنگ بنفش

بنفش از ترکیب دو رنگ قرمز و آبی بوجود می آید.خصوصیات این رنگ،سردی ، کناره گیری ، انزواطلبی و بی طرفی و کنایه از حزن و اندوه و غم و تسلیم و در عین حال غرور و خود پسندی و تکبر است

به سبب خاصیت دو طرفی خود ضمن حفظ جنبه سلطه گرایانه بی ارادی قرمز،متانت آبی را حفظ می کند

رنگ بنفش این اساس را در افراد بوجود می آورد که هر چیزی که  اندیشیده شده و طلب شود بایستی واقعیت پیدا کند.

بنفش در اتاق خواب یا وسایل مربوط موجبات افزایش خواب را فراهم می کند.فعالیت جنسی را به خصوص در زنان افزایش می دهد.میکروب  کش است و در مورد افرادمالیخولیایی و افسرده نباید بکار برد زیرا حالشان را بد تر می کند.

 بنفش تند رنگ غرور و رنگ درباریان و هنرمندان است زیرا غنایی ذاتی دا رد

چه کسی رنگ انتخاباتی روحانی را پیشنهاد کرد + عکس

همه چیز درباره رنگ بنفش درادامه مطلب.....ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٢/٤/٢٥ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای

مینارت (MINARET)

 
• جاسوسی از سیاه‌پوستان و فعالان ضدجنگ
پروژه «مینارت» که از خانواده شرموک بود واکنشی به جنبش های اجتماعی شکل گرفته در آمریکا در خلال دهه 1960 بود. آژانس امنیت ملی آمریکا از این برنامه برای شناسایی دشمنان داخلی، یعنی افراد جنبش‌های سیاه‌پوستان و فعالان ضد جنگ استفاده می‌کرد.
در این زمان، آژانس امنیت ملی آمریکا به ابزاری برای سایر سازمان‌های فدرال مانند اف‌بی‌آی و سیا تبدیل شده بود که اسامی «خرابکاران» را برای رصد کردن به این آژانس می‌دادند. آژانس امنیت ملی برای شنود تلفن‌های افراد نیازی به حکم قانونی نداشت و با رضایتمندی این کار را انجام می‌داد.
• برای کنترل مواد مخدر جاسوسی می‌کنیم
آژانس امنیت ملی در این سالها با «اداره مواد مخدر و داروهای خطرناک» هم همکاری می کرد و این همکاری،  پوشش خوبی برای رصد و دستگیری صدها آمریکایی  بود. آقای آلن، رئیس وقت آژانس اغلب از عبارت «کنترل قاچاق» برای توجیه فعالیت‌های سازمان تحت امرش استفاده می‌کرد و این عبارت را همان‌طوری به کار می‌برد که دولتمردان آمریکایی اکنون عبارت «مبارزه با تروریسم» را به کار می‌برند.
کمیته کلیسا افشا کرد که شرموک و مینارت هر دو برنامه‌هایی غیرقانونی و ناقض «متمم چهارم قانون اساسی آمریکا» هستند که بر حق عدم دخالت در زندگی خصوصی شهروندان تأکید می‌کند.
برنامه‌هایی مانند شرموک بنیان‌گذار مدلی از جاسوسی توسط آژانس امنیت ملی آمریکا بودند که این نهاد از زیرساخت‌های شرکت‌های ارتباطی برای جاسوسی از آمریکا استفاده می‌کرد، اما پروژه‌هایی مانند اشلون (ECHELON) بیانگر آغاز نیاز بی حد و حصر دولت برای گردآوری هر چه بیشتر اطلاعات از حداکثر تعداد مردم با کمک گرفتن از فناوری بود.
یک سیستم ذخیره برنامه‌های الکترونیک که در سال 1963 آژانس امنیت ملی آن را خریداری کرده بود.
 
 

نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٢/٤/٢٥ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای

بـیـوگـرافـی و عـکـس هـای رهـبـر مـعـظـم انقلاب

به مناسبت 24تیرسالروزتولد امام خامنه ای

 

سید على حسینی خامنه‌اى فرزند مرحوم حجت‌الاسلام‌ و المسلمین حاج سید جواد حسینى خامنه‌اى، در فروردین ماه سال ۱۳۱۸ شمسی برابر با ۱۳۵۸ قمرى در مشهد مقدس چشم به دنیا گشود.

او دومین پسر خانواده بود و زندگى مرحوم سید جواد خامنه‌اى هم مانند بیشتر روحانیون و مدرسان علوم دینى، بسیار ساده: «پدرم روحانى معروفى بود، اما خیلى پارسا و گوشه‌گیر [...] زندگى ما به‌سختى مى‌گذشت. من یادم هست شب‌هایى اتفاق مى‌افتاد که در منزل ما شام نبود. مادرم با زحمت براى ما شام تهیه مى‌کرد. [...] آن شام هم نان و کشمش بود.»


امّا خانه اى را که خانواده سیّد جواد در آن زندگى مى کردند، رهبر انقلاب چنین توصیف مى کنند:
درادامه مطلب .......ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٢/٤/٢۳ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای

بِسْمِ اللّهِ الْرَّحْمنِ الْرَّحیمْ

گفتیم که شیطان از طایفه جن بود، و قرآن هم این مطلب را با صراحت بیان مى کند و مى فرماید:

و اذا قلنا للملائکة اسجدوا لادم ، فسجدوا الا ابلیس کان من الجن ففسق عن امر ربه ؛

اى رسول ما ((یاد کن وقتى را که به ملائکه گفتیم : بر آدم سجده کنید، همه سجده کردند جز ابلیس ، که او از جن بود، و بدین روى از اطاعت خداى خود سرپیچى نمود و سجده نکرد)).


او مدتى از عمر خود را در میان جن سپرى کرده و با آنان معاشر بوده ، تا وقتى که فتنه و فساد، کشت و کشتار در میان آنان برپا شد.

در این هنگام خداوند اراده کرد که آنان را نابود فرماید..... ادامه مطلب .....

 
ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٢/٤/٢۳ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای
نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٢/٤/٢۳ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای

«شامروک» (SHAMROK)  

عملیات «شامروک» در سال 1945 به عنوان یک برنامه ارتش آغاز شد. در خلال جنگ جهانی دوم، ارتش آمریکا به تلگراف‌های سه شرکت ارتباطی اصلی آن زمان یعنی شرکت‌های RCA GLOBAL ، ITT و وسترن یونیون دسترسی قانونی داشتند. اما پس از آنکه جنگ جهانی دوم به پایان رسید وآمریکا هم در آن پیروز شد این دسترسی، غیرقانونی اعلام شد، اگرچه ظاهراً دولت کماکان علاقه‌ای نداشت برنامه‌های استراق سمعش را متوقف کند.
چنانکه در کتاب «دولت قانون‌گریز: جرائم آژانس‌های اطلاعاتی آمریکا»، نوشته «هالپرین» آمده «آژانس امنیت علائم ارتش» از شرکت‌ها خواست به آنها اجازه دهند به خطوط ارتباطی بین‌المللی نظارت کنند. شرکت‌ها با این درخواست ارتش موافقت کردند اما در یک جای کار این اجازه دور زده شد.
 
• آژانس غیرمشهور و شنود 150 هزار پیام در یک ماه

چنانکه نویسنده این کتاب می‌نویسد دولت ظاهراً هرگز به این شرکت‌ها اطلاع نداد که فعالیتش تنها به اهداف خارجی محدود نخواهد بود، بلکه تلگراف‌های آمریکایی‌ها را هم تجزیه و تحلیل و منتشر خواهد کرد.
در سال 1952 آژانس امنیت ملی آمریکا تأسیس شد و اختیار برنامه شرموک را به دست گرفت و به زودی این آژانس که خیلی از آمریکایی‌ها اسمش را هم نشنیده بودند 150 هزار پیام در یک ماه را شنود می‌کرد.
در خلال جلسه‌های استماع سال 1975 که وجود آژانس امنیت ملی آمریکا در خلال  بررسی رفتارهای سوء سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا افشا شد، «لو آلن» مدیر وقت این آژانس گفت که کنگره آمریکا در سال 1959 قانونی را به تصویب رسانده که به این آژانس اجازه می‌دهد تا بدون افشای اطلاعاتی که مخل وظایفش باشد، بتواند فعالیت کند. معنای دیگر این سخن این بود که این آژانس باید بتواند هر کاری را که تمایل دارد، انجام دهد.
• نصب تجهیزات مرموز در شهرهای آمریکا

به گفته یک محقق مجلس نمایندگان آمریکا که برنامه شرموک را کشف کرد آژانس امنیت ملی از این اختیارات برای نصب تجهیزات مرموزی در برخی از شهرهای آمریکا، اعم از نیویورک، سانفرانسیسکو، واشنگتن و سن‌آنتانیو استفاده کرد. کارمندان آژانس به شرکت‌های تلگراف می‌رفتند و با اجازه این شرکت‌ها، اما بدون حکم قانونی، تلگراف‌ها را کپی می‌کردند.
این برنامه که غیرقانونی بود اما با همکاری کامل دولت آمریکا و شرکت‌های ارتباطی بزرگ آن زمان پیش می‌رفت برای 30 سال ادامه پیدا کرد. برنامه مذکور تا سال 1975 ادامه داشت تا اینکه کمیته کلیسا آن را افشا کرد.

ادامه دارد.....


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٢/٤/٢٢ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای

 

امربه معروف ونهی از منکر

بزرگترین و مظلوم ترین

واجب فراموش شده اسلام

بیانات امام خامنه ای (حفظه ا...)

درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر

به همراه روش فعالساری برای سیم کارت های همراه اول و ایرانسل

برای استفاده بر روی تصویرکلیک کنید

 


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٢/٤/٢۱ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای

گزارش زیر نگاهی است به برخی از مهم‌ترین برنامه‌های جاسوسی آمریکا.

• رمزنگاری، سنگ‌بنای «اتاق سیاه» جاسوسی

1- برنامه «اتاق سیاه»

برنامه‌ای که خیلی‌ها آن را پیشینه برنامه جاسوسی آژانس امنیت ملی آمریکا می‌دانند در دهه 1920 شروع شد. در این سال گروهی از رمزگشاهای ارتش آمریکا که با اسم مستعار «اتاق سیاه» فعالیت می‌کردند پروژه‌ای را برای جاسوسی از ارتباطات کشورهای دیگر آغاز کردند.

• داستان رمز شناسی که مدیر جاسوسی شد:

مدیر پروژه اتاق سیاه، «هربرت اُ یاردلی» بود که یکی از بزرگترین رمزشناسان همه اعصار به حساب می‌آید. ایده این پروژه، نظارت بر تلگراف‌های بین‌المللی ارسال به آمریکا و از آن بود تا هر اطلاعات مربوط به امنیت ملّی آمریکا رصد شود ـ اما آنها ابتدا باید به آن تلگراف‌ها دسترسی پیدا می‌کردند، بنابراین از رؤسای شرکت‌های تلگراف درخواست کردند به آنها مجوز داده شود این تلگراف‌ها را ببینند.

• همه موافق جاسوسی، جز یک نفر
..............ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٢/٤/٢۱ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای

 

21  تیرماه روز عفاف و حجاب گرامی باد

 

مشاهده ی سایر پوستر ها به ادامه مطلب بروید.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٢/٤/٢٠ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای

آمدرمضان ومقدمش بوسیدم

دررهگذرش طبق طبق گل چیدم

باچه زبان شکربگویم که به چشم

یکباردگرماه خدارادیدم

 

حلول ماه مبارک رمضان،

ماه میهمانی خدا بر شما مبارک باد

 

برای اطلاع از برخی برنامه های بروبچه های پایگاه ما درماه مهمانی خدا حتما به ادامه مطلب بروید...........ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٢/٤/۱٧ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای

 

 

 


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٢/٤/۱٦ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای
مرموزترین مرد دنیا به روایت مجله وایرد + عکس

یک مجله آمریکایی در تازه ترین گزارش شخصیت شناسی، به معرفی 13 شخصیت پرداخته است که به ادعای این مجله خطرناک ترین چهره های جهان هستند.

مجله آمریکایی "وایرد" در جدیدترین گزارش خود با تیتر 13 فرد بسیار خطرناک دنیا، به بررسی 13چهره پرداخته است که به عنوان چهره های شناخته شده، "محمد مرسی" رئیس جمهور فعلی مصر و "بشار اسد" رئیس جمهور سوریه جزء این 13 نفر به حساب می آیند.

آنچه از نگاه این مجله آمریکایی جالب و کمی تعجب آور به نظر می رسد، نام سردار .........

درادامه مطلب........ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٢/٤/۱٦ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای

12تیرماه 1367را به خاطر بسپارید

پرواز655 ایران ایر

مبداء: ایران 

مقصد : پرواز تا بی نهایت

 

یادوخاطره ی شهدای پرواز 655گرامی باد


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٢/٤/۱٢ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای

باسلام

بدینوسیله به آگاهی میرسانم محتوای این وبلاگ درستادسازماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی به ثبت رسیده است.

 

 


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٢/٤/۱۱ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای

 


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٢/٤/۱٠ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٢/٤/٤ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای

گزارش تصویری از فعالیت های فرهنگی باهمکاری

ستاد جشن های نیمه شعبان چهارمردان قم ( قائمیه )

وپایگاه مقاومت بسیج شهیدسیدحسین هدایی

 

برای مشاهده ی سایر تصاویر وکلیپ تصویری از هنرمندی اساتید خوشنویس شهر قم و تهران به ادامه مطلب بروید..........

 

 

 ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٢/٤/٤ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای

 

بدون جوراب

پاهات اذیت نمیشن بدون جوراب...؟
اینقدر جوراب نپوش دختر بذار به پاهات هوا برسه...!

با تشکر از «دبیرستانی...» که این خاطره را برای ما فرستادند.


بسم الله الرحمن الرحیم


با یه دختر سوم راهنمائی نشسته بودیم و داشتیم حرف میزدیم....
دیدم یه جفت ازین صندل های تابستونی پوشیده بدون جوراب با لاک...!
خیلی سعی کردم تا سر صحبت رو باهاش باز کنم راجع به پوشش پا و این حرفا....
اولش گفتم : پاهات اذیت نمیشن بدون جوراب...؟
اونم با این کفشای 15سانتی...؟!
خب پا عرق که کنه یه خرده ناجوره...
من که اصلا نمیتونم بپوشم ... گفت: منم مثل تو فقط کتونی میپوشیدم ولی بعد یه مدت پاهام درد کرد
با مامانم رفتم پیش دکتر(منم نمیدونم تخصص دکتره چی بوده...) دکتر گفت بخاطر اینه که فقط کتونی پوشیدی تو الان باید هرجور کفشی بپوشی تا پاهات عادت کنه...مثل کفشای روباز تابستونی...!
اینقدر هم جوراب نپوش دختر بذار به پاهات هوا برسه....!
یعنی من همه جورش رو شنیده بودم الا این یکی....!

با اینجور آدما( بعضی دکترها) چه جوری باید برخورد بشه واقعا...؟
منم شروع کردم به گفتن اینکه باید پا پوشش داشته باشه و از این حرفا......
گفت : نمیدونستم این چیزا رو
گفتم: حالا دیگه میدونی............


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٢/٤/٤ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای

 

ازانتخابات 92همین کلیپ برای اهل معرفت وکسانی که

می اندیشند بس:

 اگرکلیپ نمایش داده نشد برروی تصویر زیرکلیک کنید:

 

 


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٢/٤/۳ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای

به راه عشق هرکس ترک سرکرد

به رخساردل آرایت نظرکرد

توکشتی نجاتی هرکه باتوست

زدریای فتن ،سالم ، گذرکرد

نیمه شعبان :تصاویرخیابان چهارمردان قم

درادامه مطلب.............

 ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٢/٤/٢ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای

مقدمه :مفاسد آخرالزمان به نقل از کتب روایی شیعه

مفاسد آخرالزمان:  مفاسدی که در آستانه انقلاب حضرت مهدی (ع)فراگیر میشود،بسیار است امام صادق (ع)در روایتی ؛نوع مفاسدی که در آخرالزمان رایج میشودوبعضی از آنها جنبه اجتماعی وسیاسی وبعضی جنبه اخلاقی دارد را پیش بینی کرده است حضرت میفرماید:

1-آنگاه که دیدی  حق مرده واهل حق ازمیان رفتند .

2-ستم همه جا را فرا گرفته است

3-قرآن فرسوده شده وبدعتهایی از روی هوا وهوس درمفاهیم آن آمده است

4-دین بی محتوا شده  همانند ظرفی که آن را واژگون میسازنند

5- اهل باطل براهل حق بزرگی میجویند

6-ودیدی که شر آشکار است واز آن نهی نمیشود وهرکه کار زشت انجام دهد معذورش می دارند

7-فاسق آشکار گردیده  ومردان به مردان وزنان به زنان اکتفامیکنند

8-شخص مومن سکوت اختیار کرده وسخنش را نمیپذیرند

9-شخص فاسق دروغ میگوید وکسی دروغ وافترایش را براو باز نمیگرداند

10-بچه کوچک مرد بزرگ را خوار میشمارد

11-پیوند خویشاوندی بریده میشود

12-هرکس که کار بد انجام میدهد ستایش میکنندوخوشحال میگردد

13-پسر بچه همان چیزی را  میکند که زن میکند

14-زنان با زنان تزویج مینمایند

15-مداحی وچاپلوسی فراوان شده است

16-مرد؛مال خود را در غیر راه طاعت خدا خرج میکند وکسی از او جلوگیری نمیکند

17-چون شخص مومنی را ببیند از کوشش وتلاش او به خدا پناه برد

18-همسایه همسایه  خود را اذیت میکند وکسی نمیتواند جلوکاراورابگیرد

19-کافر خوشحال است ازآن چه در مومن میبیند وشاد است از این که در روی زمین فساد وبی بندوباری ببیند

20-آشکارا شراب مینوشند وبرای نوشیدن شراب گرد هم می آیند کسانی که از خدای عزوجل نمیترسند

21-کسی که دیگران را به امر به معروف میکند خواراست

22-فاسق در آن چه خدا دوست ندارد نیرومند وستوده است

23-اهل قرآن وهرکه آنان را دوست دارد خوار است

24-راه خیر بسته شده وراه شر مورد توجه قرار گرفته است

25-خانه کعبه تعطیل شده ودستور به ترک آن داده میشود

26-مرد به زبان میگوید آن  چه را که عمل به آن نمیکند

27**-مردان خودرا برای استفاده مردان فربه میکنند وزنان برای زنان.**

28-زندگی مرد از پس اواداره میگردد وزندگی زن از فرج او.(پناه میبرم به خدا)

29-زنان مانند مردان برای خود انجمنهاتشکیل میدهند

30-درمیان فرزندان کارهای زنانگی آشکار گشته وخود را مانند زنان زینت میکنند همانطور که زن برای جلب نظر شوهرش  خود راآرایش میکند

31-به مردها پول میدهند که باآنهایا زنانشان عمل نامشروع انجام دهند

32-شخص متمول از شخص با ایمان عزیز تر است 

33-ربا خواری آشکارشده وربا خواری مورد سرزنش وملامت قرارنمیگیرد

34-زنها به عمل زنا افتخار میکنند

35-زن برای نکاح مردان با شوهرخودهمکاری میکند

36-بیشتر مردم وبهترین خانه هاازآن کسی است که به زنان در هرزگی شان کمک میکنند

37-مومن به خاطر ایمانش غمناک وپست وخوار میگردد

38-بدعت وزنا آشکار میشود یعنی عمومی میشود ودر اجتماع این عمل نامشروع صورت میپذیرد

39-مردم به شهادت ناحق اعتماد میکنند

40-دستورات دینی  طبق تمایلات اشخاص  تفسیر میگردد

41-حلال تحریم میشود وحرام مجاز میشود

42-مردم چنان درارتکاب گناه عجله میکنند که منتظر رسیدن شب نیستند

43-مومن نمیتواند کار بد را نکوهش کند .جز با قلب خود

44-مال کلان در راه غضب الهی خرج میشود

45-زمامداران به کافران نزدیک میشوند واز نیکان دوری میجویند

46-والیان در داوری رشوه میگیرند

47-پست های حساس دولتی به مزایده گذارده میشود

48-مردم با محارم خود نزدیکی میکنند

49-به تهمت وسوءظن مرد به قتل میرسد

50-  مرد به مردپیشنهاد عمل زشت میکند وخود واموالش را در اختیار او میگذارد

51-مرد به خاطرآمیزش با زنان مورد سرزنش قرار میگیردکه چرا با مردان آمیزش نمیکند

52-مرد از کسب زنش از هرزگی نان میخورد وآن را میداند وبه آن تن میدهد

52-زن بر مرد خود مسلط میشود وکاری راکه مرد نمیخواهد انجام میدهد وبه شوهر خود خرجی میدهد

54-مرد زن وکنیزش را برای زنا کرایه میدهد وبه خوراک ونوشیدنی پستی تن در میدهد

55-سوگندهای به ناحق به نام خدا بسیار میگردد

56-قمار آشکار میگردد

57-شراب را بدون مانع علنآمیفروشند

58-زنان مسلمان خود را در اختیار کافران میگذارند

59-لهو ولعب آشکار میگردد وکسی که از کنار آن عبور میکند از آن جلوگیری نمیکندوکسی جرات جلو گیری را ندارد

60-مردم شریف را خوار میکنند ،کسی که مردم از تسلط وقدرتش ترس دارند

61-نزدیک ترین مردم به فرمانروایان کسی است که به دشنامگویی خانواده ما(اهل بیت (ع)) ستایش شود

62-هرکس اهل بیت (ع)را دوست بدارد دروغگویش میدانند وشهادت اورا نمیپذیرند

63-برگفتن حرف زوروناحق مردم با همدیگررقابت میکنند

64-شنیدن قرآن برمردم سنگین وگران می آید ودر عوض شنیدن سخنان باطل برمردم آسان است

65-همسایه ،همسایه را گرامی میدارد از ترس زبانش

66-حدود(دستورات) خدا تعطیل شده ودر آن طبق دلخواه خود عمل میکنند

67-مساجد طلاکاری میشود

68-راستگوترین مردم پیش آنها ،مفتریان دروغ گو میباشند

69-شروسخن چینی آشکار میگردد

70-ستم وستمکاری همه جارا فراگرفته وشیوع یافته

71-غیبت را سخن نمکین میشمارند ومردم همدیگررابدان مژده میدهند

72-برای غیر خدا به حج وجهاد میروند

73-سلطان بخاطر کافر،مومن را خوار میکند

74-خرابی وویرانی بیش از عمرانی وآبادانی  است

75-زندگی مردم از کم فروشی اداره میشود

76-خونریزی  را آسان میشمارند

77-مرد برای غرض دنیایی ریاست میطلبد وخود را به بدزبانی  مشهور میسازدتا از اوبترسند وکارها را به او واگذار کنند

78-نماز را سبک میشمارند

79-مرد مال بسیار دارد ،ولی از وقتی که آن  را پیدا کرده زکات آن را نپرداخته است

80-قبر مرده ها را میشکافند وآن ها را آزار میدهند وکفن هایشان را میفروشند

81-آشوب بسیار میشود

82-مرد روزخود را به نشئه شراب به شب میبرد وشب را به مستی صبح میکند

83-با حیوانات عمل زشت انجام میدهند

84-حیوانات همدیگر را میدرند

85-مرد به مصلی میرود،ولی چون برمیگردد جامعه درتن ندارد یعنی یا لباساشو به زور درآوردن یا عمل نامشروع انجام داده

86-دل مردم سخت وچشمان شان خشک شده ویاد خدابرآنان سنگینی میکند

87-کسب های حرام شیوع یافته وبرسرآن رقابت میکنند

88-نماز خوان برای ریا وخود نمایی نماز میخواند

89-فقیه برای غیر دین فقه می آموزد ودنیا وریاست طلب میکند

90-مردم دورو کسی را گرفته اندکه قدرت دارد

91-هرکس بدنبال روزی حلال است مورد سرزنش قرا میگیرد،وجوینده حرام مورد ستایش وتعظیم است

92-در مکه ومدینه کارهایی میکنند که خداوند دوست نداردوکسی هم نیست که مانع شود وهیچ کسی آنهارا ازانجام این اعمال زشت باز نمیدارند .

93-آلات لهوو لعب حتی در مکه ومدینه آشکار میگردد

94-مرد سخن حق میگویدوامر به معروف ونهی از منکر میکند دیگران اورا نصیحت میکنندومیگویند :این کار برتولازم نیست

95-مردم به همدیگرنگاه  میکنند وبه مردم بد کار اقتداءمینمایند (مانند زمانی که مردم پست کوفه به عمر لعنت الله علیه و شمر لعنت الله علیه وامثال چنین کثافت های اقتداء میکردند )

96-راه خیر به کلی خالی است وکسی ازآن راه نمیرود

97-مرده را به مسخره میگیرند وکسی برای مرگ او غمگین نمیشود

98-هرسال بدعت وشرارت بیشتر میشود

99-مردم وانجمن ها پیروی نمیکنند مگر از توانمندها

100-به فقیر چیزی میدهند ،در حالی که به او میخندند وبرای غیر خدا به اوترحم مینمایند

101-نشانه های آسمانی پدید می آید ،ولی کسی از آن هراس ندارد

102-مردم در حضور جمع ،همانند بهائم مرتکب اعمال جنسی میشوند وهیچکس از ترس،کارزشت را انکار نمیکند

103-مردم در غیراطاعت خدا زیاد خرج میکند ،ولی درمورد اطاعت خدا ازکم هم دریغ میورزد

104-آزاربه پدر ومادر آشکار میگردد ومقام آنها را سبک میشمارندوحال آنهادرپیش فرزند  از همه بدتر باشد ،وازاینکه به آنها افترا زده شود خوشحال میشوند

105-زنها برحکومت غالب گشته وپست های حساس را قبضه میکنند ،وکاری پیش نمی رود .جز آن چه طبق دلخواه انان باشد

106-پسر به پدر خود افترا میزند وبه پدر ومادر خود نفرین میکند واز مرگشان خوشحال میشود

107-اگر روزی بر مردی بگذردکه درآن روز گناهی بزرگ مرتکب نشده باشد ،مانندهرزگی یا کم فروشی یا انجام کار حرام یا میخوارگی ،آن روز غمگین است وخیال میکند که روزش به هدر رفته  وعمرش درآن روز تلف شده است

108-سلطان مواد غذایی را احتکار میکند

109-حق خویشاوندان پیامبر(ص)خمس  به ناحق تقسیم میشود وبدان قمار بازی میکنند ومیخوارگی مینمایند (شراب خواری)

110-با شراب مداواء میکنند وبدان بهبودی میجویند

111-مردم درمورد ترک امر به معروف ونهی از منکر وبی عقیدگی یکسان میشوند

112-منافقان واهل نفاق سر وصدایی دارند واهل حق بی سر وصدا خاموش هستند

113-برای اذان گفتن ونماز خواندن مزد میگیرن

114-مسجدها پر است از کسانی که ترس از خدا ندارند وبرای غیبت وخوردن گوشت اهل حق به مسجد می آیند ودر مساجد ،از شراب مست کننده توصیف میکنند

115-شخص مست که از خرد تهی گشته بر مردم پیشنمازی میکند وبه مستی او ایراد نمیگیرند وچون مست گرددگرامیش میدارند

116-هرکه مال یتیمان رابخورد شایستگی اورا میستایند

117-قضات به خلاف دستور خداداوری میکنند

118-زمامداران از روی طمع خیانتکاران را امین خود میسازند

119-میراث یتیمان را فرمانروایان به دست افراد بد کار وبی باک نسبت به خدا داده اند ؛از آنها حق وحساب میگیرند وجلوی آنهارا رها میسازندتا هر غلطی که میخواهند انجام دهند

120-بر فراز منبرها مردم را به پرهیز کاری دستور میدهند ،ولی خود گوینده به آن عمل نمیکند

121-وقت نمازهارا سبک میشمارند

122-صدقه به وساطت دیگران به اهل آن میدهند وبه خاطر رضای خدا نمیدهند بلکه از روی درخواست مردم واصرارآنهامیپردازند

123-تمام هم وغم مردم شکم وعورت شان است باکی ندارند که چه بخورد وبا چه آمیزش کنند

124-دنیا به آنها روی اورده است

125-نشانه های حق مندرس گشته است

امام صادق علیه السلام پس از پیش بینی این حوادث خطاب به راوی فرمود :درچنین موقعی مواظب خود باش نجات خود را از خدا وند بخواه فرج ولی عصر مسلمین نزدیک است وبدان که مردم با این نافرمانی ها مستحق عذابند ،اگر عذاب برآنها فرود آمدوتودر میان آنها بودی باید بسوی رحمت حق بشتابی تااز کیفری که آنها به واسطه سرپیچی از فرمان خدا میبینند ،بیرون بیایی بدان که خداوند پاداش نیکوکاران راضایع نمیگرداند (وان رحمة الله قریب من المحسنین )سطیح کاهن :کاهن به معنای غیبگو است و"سطیح کاهن " یکی از مشهور ترین غیبگویان تاریخ است وی از مردم یمن بوده وهمواره بر زمین افتاده بود ومیگویند ....بیش از 300سال عمر کرده است مرحوم علامه مجلسی درکتاب "بحار الانوار"از کتاب مشارق الانوار تالیف حافظ رجب برسی ،که از علما ومحدثان شیعه است خبری را درباره ظهور امام زمان (عج)ازسطیح کاهن بدین مضمون نقل  کرده است:ذاجدن پادشاه برای استفسار از موضوعی که درآن تردید داشت به دنبال سطیح کاهن فرستاد چون سطیح آمد خواست اورا امتحان کند ،لذا یک دینار درکفش خود پنهان کرد وآن گاه به وی اجازه داد که داخل شود چون وارد شد شاه گفت:ای سطیح برای توچه پنهان کرده ام سطیح گفت:درکفش خود یک دینار پنهان کرده ای شاه پرسید :این را از کجا دانستی ؟سطیح گفت :از یک نفر جن که مانند برادر ،همه جا با من همراه است شاه گفت :ای سطیح از آن چه در روزگاران پدید می اید مرا مطلع گردان سطیح گفت :هنگامی که نیکان میان بروند واشراربه جاه ومقام برسند ،ومقدرات الهی را تکذیب نمایند ،واموال را به سختی حمل کنند واختلاف کلمه پدیدآید ستاره دنباله داری که عرب ها را پریشان کند طلوع نماید درآن هنگام باران نبارد ورودها خشک شود واوضاع روزگار دگرگون شودآنگاه مردی از اولاد صخر خروج میکند وپرچم های سیاه را به پرچم های سرخ تبدیل مینماید ومحرمات را مباح میگرداند در آن موقع مهدی فرزند پیغمبر (ص) ظاهر شود واین دروقتی است که مظلومی در مدینه وپسرعموی وی(حسنی یکی از نوادگان امام حسن (ع)) درخانه خدا کشته شود او حق را به اهل حقبرگرداند ومیهمانی را درمیان مردم افزون گرداندوبا عدالت خوی غبار ظالت را از میان ببر


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٢/٤/۱ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای
نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٢/٤/۱ توسط سربازان جنگ نرم امام خامنه ای